Вітаю Вас Гість | RSS

Меню
Наша адреса
м. Ніжин
вул. Московська, 54

тел. (04631)4-15-27
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 155
Архів записів
Статистика

Призери олімпіад 

Призери міських олімпіад з базових дисциплін у 2020-2021 н.р.

 

Наказ №26 Про результати участі учнів школи  в міському етапі ХІ  міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Г. Шевченка та міської олімпіад  з української мови та літератури

Наказ №07 Про підсумки обласного конкурсу «Моя Батьківщина - Україна»

Наказ №02 Про підсумки ІІ (міського) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом  «Об’єднаймося ж, брати мої!»


Призери міських олімпіад з базових дисциплін у 2019-2020 н.р.

 

І місце

Шевченко Андрій (8-А)            з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Кандзюба Аліна (10)                з історії (уч. Кресан Ж.В.) 

                                                  з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Шевченко Максим (9-А)           з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Зимуха Єгор (10)                       з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Харечко Анастасія (11)            з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Бувайлик Ілля (9-В)                з фізики (уч. Іванова О.В.)

Носилевський Владислав (8-А)  з хімії (уч. Хорєва В.С.)

Афанасова Поліна  (9-А)             з німецької мови (уч. Кононенко Н.П.)

ІІ місце:

Лоханько Ксенія  (10)              з економіки (уч. Кривенко О.І.)

Моруга Олександра (9-В)         з біології (уч. Зеленська С.В.) 

Носилевський Владислав (8-А)   з інформаційних технологій (уч. Чабала Т.М.)

ІІІ місце:

Дудка Вікторія  (10)                       з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Антіпова Аліна   (11)                     з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Шевченко Максим (9-А)              з хімії (уч. Хорєва В.С.)

Носилевський Владислав (8-А)    з фізики (уч. Свістова Н.С.)

Наказ №229 Про підсумки міських олімпіад

Наказ №214 Про результати участі учнів школи в міському етапі Х  міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  ім. Т.Г.Шевченка

Наказ № 218 Про підсумки міського етапу ХХ Міжнародного  конкурсу  з української мови імені Петра Яцика

Наказ № 31 Про підсумки обласних учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу ім. Петра Яцика

 


Призери обласних олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

Наказ №256 Про підсумки участі учнів школи в міських олімпіадах з базових дисциплін у 2018-2019 н.р. 

Наказ №241 Про результати участі учнів в міському конкурсі з української мови ім. П. Яцика

Наказ №234 Про результати участі учнів школи в міському етапі ІХ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді ім. Т.Г. Шевченка

За результатами обласних олімпіад нагороджено:
Дипломами ІІ ступеня:
Шевченка Максима Тарасовича, з історії (учитель Кресан Ж.В.)
Кандзюбу Аліну Олегівну, з історії (учитель Кресан Ж.В.)
Кандзюбу Аліну Олегівну, з правознавства (учитель Кресан А.О.)

Дипломом ІІІ ступеня:
Банзерук Анну Сергіївну, з історії (учитель Кресан А.О.)
Бувайлика Іллю Володимировича, з фізики (учитель Іванова О.В.)
Банзерук Анну Сергіївну, з правознавства (учитель Кресан А.О.)

Призери міських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

У цьому навчальному році учні нашої школи вибороли 23 призових місць

І місце

Кандзюба Аліна (9-А)                 з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Шевченко Максим (8-А)           з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Банзерук Анна (11)                      з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Антіпова Аліна (10)                   з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Харечко Анастасія (10)           з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Бабич Анастасія (11)                 з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Щиренко Павло (9-А)                з хімії (уч. Хорєва В.С.)

ІІ місце

Щербина  Аліна (8-В)                 з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Дудка Вікторія  (9-Б)                з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Гребінь Ольга (9-Б)                     з англійської мови (уч. Іващенко О.Г.)

Банзерук Анна (11)                      з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Кандзюба Аліна (9-А)                з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Масловський Максим (9-Б)    з біології (уч. Бабич В.Я.)

Кошовий Олександр (9-А)       з фізики (уч. Свістова Н.С.)

                                                   з інформаційних технологій (уч. Чабала Т.М.)

Бувайлик Ілля (8-В)                  з фізики (уч. Іванова О.В.)

 ІІІ місце

Шевченко Максим (8-А)            з української мови та літератури (уч. Топтун Н.О.)

Гудименко Ярослав (7-Б)           з математики (уч. Раднянко Т.В.)

Ковтун Руслан (10)                      з трудового навчання (уч. Бабич  В.О.)

Носилевський Вадислав (7-А)    з хімії (уч. Хорєва В.С.)

Дудка Вікторія  (9-Б)                  з економіки (уч. Кривенко  О.І.)

Авраменко Денис                            з інформаційних технологій (уч. Турчин І.А )

Афанасова Поліна                        з німецької мови

Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

І місце –  Головко  Вікторію, уч. 8-А класу, уч. Топтун Н.О.

ІІ місце – Ковальову Вікторію, уч. 5-Б класу, уч. Большак Н.О.

Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Петра Яцика

І місце –     Шабанову Анастасію, уч. 4 класу,  уч. Бабко Н.М.

ІІІ місце –  Володіна Микиту, уч. 3-В класу,  уч. Маркович В.О.

 

 


Призери міських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

На виконання наказів Управління освіти Ніжинської міської ради від 12.10.2017 р. № 335 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 04 листопада по 02 грудня 2017 року був проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 базових та спеціальних дисциплін, у якому взяли участь 60 учнів нашої школи, виборовши 28 призових місць.

І місце:

Глущенко Олександр (9-А)        з географії (уч. Бабич В.Я.)

                                                   з математики (уч. Левченко С.А.)

                                                   з фізики (уч. Свістова Н.С.)

Степаненко Назар (9А)            з історії (уч. Кресан Ж.В.)

                                                  з біології (уч. Бабич В.Я.)

Банзерук Анна (10)                  з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Шевченко Юлія (11-А)             з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Бабич Анастасія (10-А)           з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

ІІ місце:

Харечко Анастасія (9-А)         з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Кандзюба Аліна (8-А)             з з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Глущенко Олександр (9-А)     з інформатики, програмування(уч. Чабала Т.М.)

Нагорна Єва  (9-В)                  з російської мови (уч. Мисник О.М.)

Крошка Катерина (10)            з російської мови  (уч. Головко І.М.)

Степаненко Назар (9А)          з правознавства (уч. Кресан А.О.)

                                                з екології (уч. Бабич В.Я.)

Паливода Богдан (11-Б)        з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Турчин Володимир (11-Б)      з фізики (уч. Свістова Н.С.)

Кошовий Олександр (8-А)     з фізики (уч. Свістова Н.С.)

Ворона Євгенія (9-А)             з англійської мови (уч. Марусечко І.П.)

Масловський Максим (8-Б)   з біології (уч. Бабич В.Я.)

ІІІ місце:

Дудка Вікторія  (8-Б)              з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Масловський Максим (8-Б)   з трудового навчання (уч. Бабич  В.О.)

Ющенко Марія  (7-В)             з української мови та літератури (уч. Шмаровоз Д.М.)

Бондаренко Оксана (11-Б)   з російської мови (уч. Терещенко О.М.)

Щиренко Павло (8-А)           з хімії (уч. Хорєва В.С.)

Бувайлик Ілля (7-В)              з фізики (уч. Іванова О.В.)

Старенченко Богдана (11-Б) з екології (уч.Бабич В.Я.)

Гребінь Ольга (8-Б)                з англійської мови (уч. Іващенко О.Г.)

Це ІІ місце в міському рейтингу після ліцею.

Наказ про підсумки участі учнів школи в міських олімпіадах з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

Призери обласних олімпіад та обласного етапу МАН у 2017-2018 н.р.

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад брали участь 11 учнів нашої школи з 14 предметів.  Диплом І, ІІ та ІІІ ступеня отримали 8 учнів з 8 предметів.

Диплом І ступеня:

Глущенко Олександр (9-А)     з фізики (уч. Свістова Н.С.)

Кандзюба Аліна (8-А)             з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Диплом ІІ ступеня:

Ворона Євгенія (9-А)             з англійської мови (уч. Марусечко І.П.)

Шевченко Юлія (11-А)           з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Диплом ІІІ ступеня:

Степаненко Назар (9-А)         з історії (уч. Кресан Ж.В.)

                                                 з біології (уч. Бабич В.Я.)

Банзерук Анна (10)                  з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Паливода Богдан (11-Б)          з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Кошовий Олександр (8-А)       з фізики (уч. Свістова Н.С.)

За результатами  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України І місце зайняла Банзерук Анна (10 клас) з правознавства (уч. Кресан А.О.).

Наказ про підсумки участі учнів школи в обласних олімпіадах з базових дисциплін та обласному конкурсі МАН у 2017-2018 н.р.

 


Призери міських олімпіад 2016-2017 навчального року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році», згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, Правилами проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, затвердженими наказом Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 03.09.2012 №353, на виконання наказів Чернігівської облдержадміністрації від 19.09.2016 № 360, управління освіти Ніжинської міської ради від 07.10.2016 р. № 293 «Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році», від 02 листопада 2016 року № 197 «Про підсумки І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у  2016-2017 н. р. та про участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 05 листопада по 03 грудня 2016 р. було проведено міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 базових та спеціальних дисциплін, у якому взяли участь 60 учнів нашої школи. Призові місця вибороли 27 учнів.

Наказ про підсумки участі учнів школи в міських олімпіадах з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

 


Призери олімпіад 2015-2016 навчального року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році», згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, Правилами проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, затвердженими наказом Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 03.09.2012 №353, на виконання наказів Чернігівської облдержадміністрації від 14.09.2014 № 261 , управління освіти Ніжинської міської ради від 29.09.2015 р. № 2 «Про проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2015-2016 навчальному році», від 28.09.2015 № 277 «Про затвердження графіка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів», наказів по школі від 01 жовтня 2015 року № 152 «Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015 – 2016 н.р.», від 29 жовтня 2015року № 175 «Про підсумки І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у2015-2015 н. р. та про участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 08 листопада по 12 грудня 2015 р. було проведено міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 16 базових та спеціальних дисциплін, у якому взяли участь 57 учнів нашої школи.

У цьому навчальному році учні вибороли 29 призових місць .

За останні 3 років це найкращий результат – 3 місце в міському рейтингу. Найкраще виступила команда з української мови і літератури зайнявши І місце.  Команди з географії, екології, астрономії, інформатики, трудового навчання (обслуговуюча праця), російської мови, хімії зайняли ІІ місце в загальноміському рейтингу. Краще, у порівнянні з минулим роком, виступили команди з інформатики (2м. проти 18м. минулорічного), хімії (2м. у цьому році і 10м. у минулому), географії (2м. проти 5м. минулорічного), історії (3м. проти 7м. у минулому році), астрономії (2м. у цьому році і 5м. в минулому), математики (3м. у цьому році і 4м. в минулому ), англійської мови (5м. проти 8м. у минулому році), фізики (4м. проти 7 минулорічного). Значно гірше виступила команда з біології (8м. у цьому році проти 4м. у минулому). З трудового навчання (технічні види) команда зайняла 12 м. так які були представлені лише учні 8 та 9 класу.  Учителям біології, англійської мови, учителю трудового навчання Бабичу В.О. посилити персональну відповідальність за результативність участі учнів у міських олімпіадах. Результати олімпіад переконливо доводять необхідність систематичної та наполегливої роботи щодо підготовки учнів до олімпіад.

Слід відзначити, що у цьому навчальному році Василевська Т.М., Кресан А.О. підготували по 4 переможці,  Свістова Н.С. – 3 переможці, Клепак Л.В., Блінова О.П., Чабала Т.М., Хорєва В.С. по 2 переможці. 

Ігнатенко Олексій з 4 предметів зайняв І місця (математики, фізики, інформатики, хімії). На олімпіаді з математики лише 2 учні, і один з них Олексій, набрали максимально можливу кількість балів (35). Тільки троє учнів на олімпіаді з інформатики (програмування) набрали більше третини балів від максимально можливої кількості. Серед них Ігнатенко О., який виконував завдання за 8 клас і представлятиме місто на обласному етапі.  

 Хахуда Аліна перемогла в 3 олімпіадах (українська мова та література, правознавство, російської мови та літератури), Іванова Вікторія – з 2 предметів (української мови та літератури, хімії). При виконанні олімпіадних завдань з хімії за 8 і 9 класи тільки 4 учні, серед них Іванова Вікторія, набрали не менше третини балів з максимально можливої кількості.

Наказ про підсумки олімпіад 2015-2016 н.р.

Вітаємо всіх переможців!

Бажаємо їм наснаги та подальших творчих успіхів!

До уваги вчителів, учнів та їх батьків!




Увага! Для старшокласників і дорослих!

Закон України Про запобігання та протидію домашньому насильству.

Порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення.

Додаток 1 до порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження

Мобільний додаток "Твоє право"


Пам'ятка «Коронавірус: профілактика інфікування і поширення» 1 2

Маски: як правильно носити

Пам'ятка про самоізоляцію

Пам'ятка щодо поширення коронавірусної хвороби в місцях торгівлі

Правила поводження з побутовими відходами у зв'язку з епідемією коронавірусу

Грип та ГРВІ

Пам'ятка "Пожежі в екосистемах!"

Пам'ятка "Обережно, кліщі!"

Пам'ятка "Обережно на воді"!

Педикульоз

 

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Наше відео
Презентація школи в проекті "Відкритий світ!"

Відео "Ми переможемо байдужість!"


"Діти - янголи миру!"

Наші друзі
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія



Зробити безкоштовний сайт з uCoz