Вітаю Вас Гість | RSS

Меню
Наша адреса
м. Ніжин
вул. Московська, 54

тел. (04631)4-15-27
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 155
Архів записів
Статистика

Паспорт навчального закладу

ПАСПОРТ

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Ніжинської міської ради Чернігівської області

(назва закладу освіти відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи)

 

Юридична адреса закладу освіти та e-mail:

 вул. Московська, 54, м. Ніжин, 16600, тел. (04631) 4-15-27 E-mail: nizhyn.zosh10@gmail.com Код ЄДРПОУ 26467741

Адреса сайту: http://zosh10.ucoz.com/

Директор: Никонець Сергій Віталійович

Закінчив ЧДПУ ім.Т.Г.Шевченка, спеціальність фізичне виховання, має кваліфікаційну категорію спеціаліст, на посаді з 01.09.2019 року.

 

Заступники директора з навчально-виховної роботи: 

Кононенко Надія Павлівна

Закінчила НДПІ ім. М.В.Гоголя, спеціальність   англійська мова, має кваліфікаційну категорію вищу, на посаді з 1998 року.

Левченко Світлана  Анатоліївна

Закінчила НДПІ ім.М.В.Гоголя, спеціальність математика і фізика, ЧДТУ, спеціальність облік і аудит,  має кваліфікаційну категорію вищу, на посаді з 01.09.2020 року

Заступник директора з виховної роботи:  

Лівшук Оксана Михайлівна.

Закінчила НДПІ ім. М.В. Гоголя, спеціальність російська мова та література, має кваліфікаційну категорію вищу, на посаді з 22.01.2014 року.

Організація освітнього процесу

У закладі функціонує 35 класів, в яких навчається 1018 учнів: 

Клас /

к-ть

1

2

3

4

1-4

5

6

7

8

9

5-9

10

11

10-11

ГПД

 

4

4

4

4

16

4

4

4

3

3

18

 

1

1

4

К-сть/ учнів

по класах окремо

129

115

115

110

469

106

108

114

98

95

521

 

28

28

120

Запроваджено індивідуальну форму здобуття освіти педагогічний патронаж – 8 учнів,

Кількість класів з інклюзивним навчанням – 5 .

Кількість учнів з особливими освітніми потребами в класах з інклюзивним навчанням – 7.

Кількість асистентів учителя – 5 .

Згідно з освітньою програмою у закладі освіти запроваджено поглиблене вивчення:

 з української мови, яким охоплено 64 учні (6,2 %)

 з математики, яким охоплено 66 учнів (6,5 %) 

з історії, яким охоплено 32 учні (3,1 %)

 Профільне навчання: профіль - українська філологія, яким охоплено 28 учні (2,8 %).

Результативність участі здобувачів освіти у  всеукраїнських, обласних етапів інтелектуальних конкурсів (за 2 роки)

2020-2021 навчальний рік :

МАН

Кандзюба Аліна (11 кл.) – переможцець міського та  обласного етапу (диплом ІІ ступеня) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (уч. Кресан Ж.В.)

Максименко Анна (5-Г) і Моруга Олександра (10 кл.) здобули дипломи ІІ ступеня  всеукраїнського конкурсу «МАН-Юніор Дослідник-2021» у номінації «Історія» (уч. Кресан Ж.В.).

На міській олімпіаді з  української мови та літератури у 2020-2021 н.р. :

І м. Ющенко Марія, учениця 10 кл., уч. Коверзюк Д.М.

ІІ м. Франчук Вікторія, учениця 8-В кл., уч. Топтун Н.О.

ІІІ м. Ковальова Вікторія, учениця 7-Б кл., уч. Большак Н.О.

 ІІ (міський) етап Х Міжнародного мовно літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка

І м. Головко Вікторія, учениця 10 кл., уч. Топтун Н.О.

ІІ м. Нагорний Владислав, учень 6-А кл., уч. Максимова С.М.

ІІІ м.: Пісоцька Леся,  учениця 5-А кл., уч. Топтун Н.О.

Франчук Вікторія, учениця 8-В кл., уч. Топтун Н.О., Харечко С.І.

Кандзюба Аліна, учениця 11 кл., уч. Харечко С.І.

  Головко Вікторія, учениця 10 класу:  переможець обласного та всеукраїнського туру (ІІ місце) Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина - Україна» у номінації «З попелу забуття» (уч. Кресан Ж.В.).

ІІ місце в конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (уч. Головко І.М.)

ІІ місце в Регіональному конкурсі  «Стежка до Тараса у номінації «Поезія» (уч. Головко І.М.)

І місце у Всеукраїнського конкурсу «Розум – фест», у номінації «Література»  (уч. Головко І.М.)

  Ковальова Вікторія  (7-Б) – ІІІ місце у Конкурсі «Розум-фест», у номінації «Слово» (уч. Кресан А.О.)

Котеленець  Вікторія (9-Б кл.)  - переможець Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя (диплом ІІ ступеня у номінації «Краєзнавство») (уч. Кресан Ж.В.)

Шевченко Андрій  і Шевченко Дмитро (9-А кл.) І місце в ІІ (обласному) етапі ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення» (уч. Кресан Ж.В.)

Простантінов  Олег (11 кл.) та Щербина Аліна (10 кл.) – переможці  обласного та переможцями всеукраїнського туру (ІІІ місце) Всеукраїнської  краєзнавчої  акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» (уч. Кресан Ж.В.)

Відео Моруги Олександри та Сеник Аліни (10 кл.)  увійшло до фіналу всеукраїнського конкурсу короткометражних фільмів «Кіно і школа»  від проєкту  IREX «Вивчай і розрізняй: інфомедійна грамотність» (топ 15 найкращих відео). Від  IREX отримали сертифікати із підтвердженням та тематичні подарунки. (уч. Кресан Ж.В.)

 Щербина Аліна (10 кл.) стала учасницею та отримала сертифікат  VІІ Обласної історико-краєзнавчої  конференції,  присвяченої 100-річчю створення Чернігівського наукового товариства. (уч. Кресан Ж.В.)

 Шевченко Андрій  і Шевченко Дмитро (9-А кл.)  отримали сертифікати учасників науково-практичної конференції «Транспорт. Енергетика. Екологія. Міжнародна логістика: питання теорії та практики», організованої ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет». (уч. Кресан Ж.В.)

Учениці 10 класу Щербина Аліна, Ющенко Марія – вийшли у фінал Всеукраїнського турніру “Стратегія фірми 2021”; Моруга Олександра, Ковтун Вероніка – у півфінал ( уч. Кривенко О.І.):

  Сурмачевський Андрій (6-В кл.) – зайняв ІІІ місце у міському конкурсі «Найрозумніший» серед шестикласників (учитель – Сурмачевська О.В.)

Шкільна команда «Отамани» стала переможцем ІІ (обласного) етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» уч. Кресан Ж.В.)

   Шевченко Анна 3-Г клас (уч. Петрик Ю.В.)  отримала Подяку за участь у Всеукраїнському екологічному онлайн-конкурсі декоративно-прикладного мистецтва «Друге життя» серед дітей та молоді України.

Хорєва В. С. брала участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі “Учитель року-2021” Геліантус та у VI Всеукраїнському інтернет-конкурсі “Учитель року-2021” за версією науково-популярного природничого журналу “Колосок”  та стала лауреатом в обох номінаціях “Хімія” Учитель-ерудит та “Хімія” STEM-учитель.

Кривенко О.І. брала участь у Всеукраїнському турнірі “Стратегія фірми 2021” і виборола  3 місце.

Ворона О., Никонець К., Шевченко М., Талавіра М., Бурнос  М., Чайка А. (6-А кл.) стали абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу  до Дня  Гідності та Свободи від проєкту «На урок» (листопад 2020 р.), набравши максимальну кількість можливих балів(уч. Кресан Ж.В.)

Турчин Назар (7-А кл.) Диплом І ступеня на Конкурсі до Дня Гідності і Свободи від сайту «На Урок» (уч. Кресан А.О.)

У березні та квітні 2021 р. відбулися також засідання «круглих столів» за підсумками краєзнавчих акцій, організованих КПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» Чернігівської області. Своїми враженнями від проведеної роботи поділилися наукові керівники, а юні дослідники виступили з доповідями за темами робіт. Нашу школу на обласному рівні представляли Головко Вікторія та Щербина Аліна.

2019-2020 навчальний рік :

І місце:

Шевченко Андрій (8-А) з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Кандзюба Аліна (10) з історії (уч. Кресан Ж.В.)

з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Шевченко Максим (9-А) з історії (уч. Кресан Ж.В.)

Зимуха Єгор (10) з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Харечко Анастасія (11) з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Бувайлик Ілля (9-В) з фізики (уч. Іванова О.В.)

Носилевський Владислав (8-А) з хімії (уч. Хорєва В.С.)

Афанасова Поліна (9-А) з німецької мови (уч. Кононенко Н.П.)

ІІ місце:

Лоханько Ксенія (10) з економіки (уч. Кривенко О.І.)

Моруга Олександра (9-В) з біології (уч. Зеленська С.В.)

Носилевський Владислав (8-А) з інформаційних технологій (уч. Чабала Т.М.)

ІІІ місце:

Дудка Вікторія (10) з трудового навчання (уч. Василевська Т.М.)

Антіпова Аліна (11) з правознавства (уч. Кресан А.О.)

Шевченко Максим (9-А) з хімії (уч. Хорєва В.С.)

Носилевський Владислав (8-А) з фізики (уч. Свістова Н.С.)

Результати учнівських олімпіад обласного етапу за останні 2 роки.

2019-2020 навчальний рік:

Диплом І ступеня:

Носилевский Владислав, уч. 8-А класу, з хімії (уч. Хорєва В.С)

Диплом ІІ ступеня:

Зимуха Єгор , уч. 9-А класу, з правознавства (учитель Кресан А.О.)

Кандзюба Аліна, уч. 10 класу, з правознавства (учитель Кресан А.О.)

Афанасова Поліна, уч. 9-А класу, з німецької мови (уч. Кононенко Н.П.)

Диплом ІІІ ступеня:

Шевченко Максим, уч. 9-А класу, з історії (учитель Кресан Ж.В.)

2018-2019 навчальний рік:

Диплом ІІ ступеня:

Шевченко Максим Тарасович , з історії (учитель Кресан Ж.В.)

Кандзюба Аліна Олегівна, з історії (учитель Кресан Ж.В.)

Кандзюба Аліна Олегівна, з правознавства (учитель Кресан А.О.)

Диплом ІІІ ступеня:

Банзерук Анна Сергіївна, з історії (учитель Кресан А.О.)

Бувайлик Ілля Володимирович, з фізики (учитель Іванова О.В.)

Банзерук Анна Сергіївна, з правознавства (учитель Кресан А.О.)

Результати участі в конкурсах за останні 3 роки. *

2019-2020 навчальний рік:

На міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика конкурсу отримали призові місця:

ІІ місце – Ющенко Марія, учениця, 9-В класу, уч. Шмаровоз Д.М.

ІІІ місце – Ковальова Вікторія , учениця, 6-Б класу, уч. Большак Н.О.

На міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка призові місця зайняли 4 учні:

І місце : Нагорний Владислав, уч.5-А класу, уч. Максимова С.М.

Головко Вікторія, уч.9-А класу, уч. Топтун Н.О.

ІІ місце – Франчук Вікторія, уч. 7-Б класу, уч. Шевченко С.П., Ященко С.В.

ІІІ місце – Іващенко Марина, уч. 10 класу, уч. Харечко С.І., Шмаровоз Д.М.

На обласному етапі конкуру Диплом ІІ ступеня здобув Нагорний Владислав.

На міський етап Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» зі школи було подано роботи у номінації «Література» та «Історія України і державотворення». Високу оцінку журі заслужили балада «Про що мовчать нагороди» учениці 9-А класу Вікторії Головко (уч. І.Головко). Проєкт учнів Ляшка О.(10 кл.) та Харечко А.(11 кл.) став переможцем ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (уч. Кресан Ж.В.)

Петренко Д. та Кандзюба А. (10 кл.) - переможці обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (керівник – Кресан Ж.В.)

Простантінов О. (10 кл.) - ІІ місце на обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії i боротьби» (керівник – Кресан Ж.В.)

Кандзюба А. (10 кл.) отримала Диплом І ступеня Шостої Обласної історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді (керівник – Кресан Ж.В.).

Сіряченко П. (11 кл.) – подолала відбірковий етап та стала учасницею ІІ Всеукраїнської олімпіади для старшокласників «Єдина Україна: історія соборницького поступу» (учитель Кресан Ж.В.)

Антіпова А. (11 кл.) – Диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя у номінації «Мистецтвознавство» (керівник – Кресан Ж.В.).

 Кількість гуртків, які працюють на базі закладу 15 вказати які -художньо-естетичного напрямку («Грайлик», «Чарівнички», «Дзвіночки», «Веселка», «Звук», “Любисток”, “Театральна вітальня”); еколого-натуралістичного напрямку («Аптека природи»); фізкультурно-спортивного напрямку («Футбол», «Волейбол», «Легка атлетика»); військово-патріотичного напрямку («Влучний стрілець»); національно-патріотичного («Памʼять», «Юний рятівник», “Хоробрі серця”) .

Освітній процес забезпечують 73 педагогічні працівники: 

Вищу кваліфікаційну категорію мають 47 вчителів; 

першу кваліфікаційну    категорію - 12, 

другу кваліфікаційну категорію – 9, 

спеціаліст – 3 , 

молодший спеціаліст - 2.

Кількість обслуговуючого персоналу – 17.

Матеріальна-технічна база

Рік побудови приміщення закладу: 1958 рік.

Заклад розташовано у типовому приміщенні.

Проєктна потужність закладу: 880-960 місць.

Загальна площа всіх приміщень: 4000 кв2.

Шкільна майстерня - 220,5, рік побудови 1962.

Опалення - централізоване.

Водогін - централізований, 

водовідведення - централізоване, 

наявність внутрішніх санвузлів - 4.

Навчальні кабінети

Із 11 навчальних предметних кабінетів, 2 мають сучасне обладнання - (кабінети інформатики). 

У кабінеті інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій наявна комп’ютерна техніка - 28.

Заклад забезпечено проєкторами - 14, ноутбуками - 18, принтерами - 13, МФУ- 2, БПФ - 3, телевізорами - 22.

Заклад підключено до мережі «Інтернет» - підключено, швидкість -100 Мбіт/с, вид зв’язку - волоконно-оптичний кабель, провайдер - Дата-Груп.

У наявності футбольне поле, спортивний майданчик, тренажерний майданчик.

Забезпечено умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами - обладнано пандус.   

Організація підвозу

Учнів, які проживають за межею пішохідної доступності, забезпечено підвозом до місць навчання та додому - не здійснюється.

Організація харчування

Кількість учнів ЗЗСО, забезпечених різними видами харчування  1018 осіб (100 %).

Кількість учнів ЗЗСО, забезпечених гарячим харчуванням - 814 осіб (80 %).

Стан впровадження системи НАССР у закладі освіти - триває розробка документації стосовно впровадження системи НАССР.

У закладі наявна їдальня -  1, на 108 посадкових місць. 

Для покращення умов перебування здобувачів освіти, якості надання освітніх послуг, енергозбереження  та створення сучасного освітнього середовища у закладі освіти було реалізовано наступні заходи за останні 3 роки  (як приклад).

Рік реалізації

Зміст заходів, що передбачались

Вартість

(тис. грн.)

Джерело фінансування

2021

«Капітальний ремонт шляхом проведення комплексної термомодернізації об’єкту Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №10»

13800000

Кредит НЕФКО,

кошти місцевого бюджету

 

Проблемні питання, які потребують  першочергового вирішення:

  1. Обстеження спеціалістами 8-ми несучих конструкцій даху, перекриття стелі четвертого поверху  та їх капітальний ремонт;

  2. капітальний ремонт харчоблоку, їдальні, приміщення для зберігання овочів;

  3. капітальний ремонт вбиральні на другому поверсі;

  4.   капітальний ремонт сходів головного входу в приміщення школи;

  5. ремонт 5-ти  воріт на складських приміщеннях;

  6. виготовлення проєкту щодо будівництва спортзалу;

  7. демонтаж та заміна дерев’яної вагонки на стінах коридору першого поверху та покриття плиткою висотою до існуючої плитки + тамбури (правий та лівий вхід) - 158,15м2. (Виконання припису пожежної інспекції);

  8. демонтаж дерев’яної вагонки на стінах коридору другого поверху (Виконання припису пожежної інспекції). Ремонт шляхом вирівнювання стін під фарбування водоемульсійною фарбою - 196,1м2.

  9. ремонт стін третього поверху шляхом вирівнювання  під фарбування водоемульсійною фарбою - 217,4м2;  

  10.  ремонт коридору четвертого поверху шляхом вирівнювання стін під фарбування водоемульсійною фарбою - 226,6м2;  

  11. ремонт підлоги ІІ поверху (вирівнювання підлоги ОСБ з покриттям лінолеума) - 502,9м2;

  12. ремонт підлоги ІІІ поверху (вирівнювання підлоги ОСБ з покриттям лінолеума) - 152,4м2;

  13. ремонт підлоги ІУ поверху (вирівнювання підлоги ОСБ з покриттям лінолеума) - 162м2;

  14. ремонт стін сходових клітин з першого поверху до виходу на дах правого крила шляхом вирівнювання стін під фарбування водоемульсійною фарбою - 235,9м2;

  15. ремонт стін сходових клітин з першого поверху до виходу на дах лівого крила шляхом вирівнювання стін під фарбування водоемульсійною фарбою - 255,3м2;

  16. капітальний ремонт  протирадіаційного укриття № 95772 (відповідно до вимог законодавства);

  17. ремонт туалету  на першому поверсі (стіни - 32,3м2, підлога - 1,83м2);

  18. капітальний ремонт даху, ганку шкільної майстерні та заміна вікон - 7 шт;

  19. облаштування лежачого поліцейського зі сторони воріт шкільного подвір'я по вулиці Широкомагерської. 

 

   

 

 

До уваги вчителів, учнів та їх батьків!




Увага! Для старшокласників і дорослих!

Закон України Про запобігання та протидію домашньому насильству.

Порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення.

Додаток 1 до порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження

Мобільний додаток "Твоє право"


Пам'ятка «Коронавірус: профілактика інфікування і поширення» 1 2

Маски: як правильно носити

Пам'ятка про самоізоляцію

Пам'ятка щодо поширення коронавірусної хвороби в місцях торгівлі

Правила поводження з побутовими відходами у зв'язку з епідемією коронавірусу

Грип та ГРВІ

Пам'ятка "Пожежі в екосистемах!"

Пам'ятка "Обережно, кліщі!"

Пам'ятка "Обережно на воді"!

Педикульоз

 

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Наше відео
Презентація школи в проекті "Відкритий світ!"

Відео "Ми переможемо байдужість!"


"Діти - янголи миру!"

Наші друзі
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія



Зробити безкоштовний сайт з uCoz