Вітаю Вас Гість | RSS

Меню
Наша адреса
м. Ніжин
вул. Московська, 54

тел. (04631)4-15-27
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 155
Архів записів
Статистика

Головна » Архів матеріалів

Адміністрація, учні та педагогічний колектив Ніжинської ЗОШ I-III ст. 10 щиро вдячні міській владі на чолі з Кодолою О.М. та Управлінню освіти, за сприяння яких були придбані 5 меблевих комплектів для НУШ.❤️

Особлива подяка батькам учнів, які відгукнулися, допомогли зібрати та встановити меблі.

З метою якісної організації навчання за кошти держсубвенції придбано 23 ноутбуки. Це значно покращить освітній рівень викладання, урізноманітнить форми роботи на уроках, а навчання наших дітей стане більш цікавим, сучасним та змістовним.

Вдячні усім Вам за розуміння наших проблем та таку необхідну для нас сьогодні підтримку!

 

  

  

  

 

Переглядів: 14 | Додав: oksanamaksimenko22 | Дата: 23.11.2021 | Коментарі (0)

У 1 - Б кл. (Білоус А.С.) був проведений тематичний тиждень театрального мистецтва «Театр запрошує до себе в гості!». Кожен день тижня був цікавим, змістовним, творчим та захоплюючим.

Переглядів: 15 | Додав: Tatyana | Дата: 12.11.2021 | Коментарі (0)

У сучасному світі медіграмотність особливо важлива. Саме тому учні 3-Г класу (вчитель Бабко Н.М.) взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «#StopFake». Цей конкурс допоміг дітям навчитися розрізняти фейки та інші підступні види інформаційних повідомлень в інтернеті. «StopFake» — цікавий інтерактив для школярів, які прагнуть вдосконалити навички медіаграмотності та критичного мислення.

 

Переглядів: 14 | Додав: Tatyana | Дата: 11.11.2021 | Коментарі (0)

До Дня української писемності та мови у 2- В класі (вч. Маркович В. О.) були проведені мовознавчі ігри. Діти писали вірші про рідну мову, крилаті вислови українських письменників, слухали пісні, відгадували фразеологізми , брали участь у вікторині "Прислів'я і приказки". Також школярі дізналися про історію виникнення свята, вшанували пам’ять Нестора Літописця.

   


Цікаво та насичено промайнув День української мови та писемності у 3-Г класі (вчитель Бабко Н.М.).Діти долучилися до написання диктанту про рідну мову, виконали завдання шкільного етапу конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, взяли участь у мовній вікторині. Було пізнавально та весело!


Учні 2-А класу вітають з Днем української писемності та мови! Діти влаштували конкурс на кращого виконавця поетичних творів, складали із пазлів вірші, створювали власну газету, розважалися мовознавчими іграми. Бажаємо пронести й утвердити українське слово, збережене нашими предками, — воно створює індивідуальне обличчя країни і нації.


"Яке прекрасне рідне слово! Воно - не світ, а всі світи" В. Сосюра

Вітаю всіх з Днем української писемності та мови. З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, відбувся урок у 8-А класі (учитель інформатики Чабала Т.М.), на якому спробували поєднати це свято з інформатикою. Діти створювали фотобутафорії, хмари слів, плакати використовуючи програму MS Word, оскільки її ми зараз вивчаємо.

    


Сьогодні, 9 листопада, у День української мови та писемності, серед учнів 3-х та 4-х класів був організований та проведений шкільний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені       П. Яцика. Дякуємо всім учасникам за прагнення пізнавати свою рідну мову.


9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Цьогоріч учні 7-Г класу долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.

 

Переглядів: 12 | Додав: Tatyana | Дата: 09.11.2021 | Коментарі (0)

Епоха цифрових технологій вимагає формування навичок критичного мислення у школярів. Дітям необхідно знати, яким чином перевірити інформацію соцмереж та захиститися від можливих маніпуляцій. Учні 9-А та 9-Б класів під час дистанційного навчання (у Ніжині червоний рівень епідемічної небезпеки) долучилися до Національного уроку із медіаграмотності. Завдяки матеріалам UNICEFE учні ознайомилися з освітнім серіалом #BreaktheFake,полювали за фейками в соцмережах, поповнили свій словничок медіа термінами, поділилися власними навичками перевірки інформації та спробували знайти правду серед брехні у ході фейкотесту. Медіаграмотним бути модно!

Переглядів: 11 | Додав: Tatyana | Дата: 05.11.2021 | Коментарі (0)

28 жовтня у ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 відбулося засідання педагогічної ради з питання «Засоби формування ключових компетентностей в освітньому процесі», адже освіта XXI століття, – це освіта для людини. Її стрижень – розвиваюча, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв'язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни. Заступник директора з НВР Кононенко Н.П. та керівник методичного об’єднання вчителів-словесників Топтун Н.О. приділили увагу теоретичному аспекту даної проблеми, наголосили що вчитель виступає в якості автора, розробника, дослідника, користувача і пропагандиста нових педагогічних технологій, теорій, концепцій.

Учителями філологічної кафедри була продемонстрована реалізація ключових компетентностей на уроках української мови, української та зарубіжної літератур, мистецтва; наголошена важливість формування в учнів знань та вмінь відповідно до кожної з них.

Досвідом роботи з цього питання поділилися педагоги Базар Т.В., Харечко С.І., Большак Н.О., Максимова С.М., Ященко С.В., Гавриль Н.І., Ніжинець О.В., Терещенко О.М. Використовуючи цікаві форми роботи, учителі-філологи залучили до активної діяльності колег, аби на конкретних вправах довести ефективність такої роботи з учнями.

Питання формування ключових компетентностей в освітньому процесі викликало живий інтерес усіх присутніх, кожна творча група продемонструвала свої знання та вміння в роботі.

    

Переглядів: 14 | Додав: Tatyana | Дата: 28.10.2021 | Коментарі (0)

Один з найбільших пейзажних парків Європи та палац, який нагадує офіційну резиденцію президента США, засипана цукром півкілометрова алея та запорожці з дипломатичними тонкощами своєї відповіді турецькому султану, опери Глінки й повісті Шевченка, представники родини котячих в якості «охорони» і мільйон золотих рублів… Це Качанівка, яку під час осінніх канікул відвідали учні 6-Г класу (кл. керівник – Кресан Ж.В.). Школярі дізналися чимало цікавих фактів з історії палацово-паркового комплексу, прогулялися неймовірно красивими восени стежками та галявинами, змогли вдосконалити свої навички скандинавської ходьби і щирого спілкування з друзями.


Пам'яті видатного українця Богдана Гаврилишина присвячена навчальна сканді-екскурсія "Ніжині в бронзі та камені", що відбулася 24 жовтня 2021 року. Брали участь учні 8-Б, 8-В класів (класні керівники Кресан А.О., Гуменюк О.О.) та батьки-активісти. Діяли за девізом: "Мислити - глобально, діяти - локально!" І дорослі, і діти під час краєзнавчої подорожі відчути себе відповідальною людиною. Кожен здійснив маленькі кроки самовдосконалення, ніби реалізував погляди громадського активіста Богдана Гаврилишина: бути чесним і культурним; підтримувати своє здоров'я у кращому стані; бути вільною людиною; відповідально ставитися до сім'ї, суспільства, довкілля, країни та світу. Яскраві сонячні промені, дощ, вітер, хмари, шелест осіннього листя перепліталися з цікавою розповіддю екскурсовода-вчителя історії Кресан Жанни Володимирівни. Учасники дізналися і пригадали цікаві факти з життя Якова Батюка, Марії Заньковецької, Любов Губіної, Марка Бернеса, а також історії створення памятника Миколі Гоголя та будівництва Гімназії вищих наук в Ніжині (нині Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя). Учасники подорожі дуже вдячні голові ГО "Ніжин-Сканді-Тур" Олені Шанс за історико-спортивну подорож рідним містом, яка підтримує імпульс змін молодого покоління. Продовжуємо справу справжнього патріота Богдана Гаврилишина, обираючи пріоритетним напрямком розвиток молоді, яка змінить на краще Україну!


Часу не гай – цікавинки вивчай!

Під час осінніх канікул учні 6-А (класний керівник – Раднянко Т.В,), 6-Г (кл. кер. Кресан Ж.В.) та 5-Б (кл. кер. Ніжинець О.В.) прогулялися по древньому чернігівському дитинцю, ознайомилися з пам’ятниками та архітектурними пам’ятками, милувалися творіннями давніх зодчих і сучасних скульпторів, шукали привидів і дізналися унікальні факти з історії рідного краю. Дякуємо батькам наших учнів за сприяння в організації та проведенні екскурсії.


Підчас канікул учні 7-Г класу вирушили у сканді-екскурсію по маршруту "Ніжинці в бронзі та камені". Діти довідалися багато цікавого і корисно провели час.


7-В


А ви знаєте, що на Мадагаскарі знайшли рештки викопного родича динозаврів, який жив більше 200 млн років тому? Проте його ріст ледь дотягував до 10 см. Найбільшими динозаврами вважають завроподів. Вони могли сягати 30 метрів у довжину та важити до 100 тон. Щоб сьогодні побачити динозаврів, достатньо вийти на вулицю чи виглянути у вікно. На думку деяких вчених, птахи – одна з груп динозаврів, які успішно еволюціонували та зайняли своє місце на планеті. А от 23 жовтня у чернігівському «Динопарку» учні 6-А (класний керівник – Раднянко Т.В,), 6-Г (кл. кер. Кресан Ж.В.) та 5-Б (кл. кер. Ніжинець О.В.) мали змогу прогулятися та познайомитися з з різними видами цих загадкових тварин. Вони так сподобалися ніжинським школярам, що 6-А підготував відеофільм-екскурсію парком динозаврів!


23.жовтня учні 1-Б кл. (кл. кер. Білоус А.С.) та 2-А кл. ( кл. кер. Білоус С.Г.) на канікулах знайомилися з Черніговом - містом легенд, а потім весело розважалися в TРЦ “Fly Kids”

  


21 жовтня. Сонячний теплий осінній день! Саме цього дня учні 8-А класу (Бережок О.В.) за сприянням батьків відвідали місто Чернігів. Діти познайомились з місцем, де починався Чернігів, відвідали Антонієві печери, помилувалися красою Болдиних гір, побували в музеї М.М. Коцюбинського найоригінальнішого українського прозаїка. Захоплююче!!!

  


22 жовтня учні 2-В (Маркович В. О.) і 2-Г (Яхно О. В.) класів за сприянням батьків відвідали фабрику м'якої іграшки ПП Копиця. Діти побачили весь процес виготовлення іграшки. З цікавістю слухали та спостерігали, як на з' являються світ улюблені котики, ведмедик, зайчики. На згадку працівниці фабрики подарували клаптики хутра, які школярі зможуть використати для власної творчості.

 

Переглядів: 10 | Додав: Tatyana | Дата: 28.10.2021 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 114 115 »
До уваги вчителів, учнів та їх батьків!
Увага! Для старшокласників і дорослих!

Закон України Про запобігання та протидію домашньому насильству.

Порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення.

Додаток 1 до порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження

Мобільний додаток "Твоє право"


Пам'ятка «Коронавірус: профілактика інфікування і поширення» 1 2

Маски: як правильно носити

Пам'ятка про самоізоляцію

Пам'ятка щодо поширення коронавірусної хвороби в місцях торгівлі

Правила поводження з побутовими відходами у зв'язку з епідемією коронавірусу

Грип та ГРВІ

Пам'ятка "Пожежі в екосистемах!"

Пам'ятка "Обережно, кліщі!"

Пам'ятка "Обережно на воді"!

Педикульоз

 

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Наше відео
Презентація школи в проекті "Відкритий світ!"

Відео "Ми переможемо байдужість!"


"Діти - янголи миру!"

Наші друзі
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяЗробити безкоштовний сайт з uCoz