Вітаю Вас Гість | RSS

Меню
Наша адреса
м. Ніжин
вул. Станіслава Прощенка, 54

тел. (04631)4-15-27
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159
Архів записів
Статистика

Головна » Архів матеріалів

7 лютого у приміщенні Чернігівської спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулось урочисте відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2014/2015 навчальному році.

У складі команди м. Ніжина нашу школу представляли Сахно Ірина (11-А клас) та Леміш Оксана  (10-А клас).

Після завершення урочистої частини на учасників конкурсу-захисту чекало перше завдання - написання контрольних робіт із базових дисциплін.

До участі в конкурсі-захисті всього подано 249 роботи з навчальних закладів усіх районів та міст області. Найрозумніші школярі області представили дослідницькі роботи у 12 наукових відділеннях: історії; філософії та суспільствознавства; технічних наук; комп’ютерних наук; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; математики; фізики і астрономії; наук про Землю; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук.

14 лютого відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Успішно виступила у секції «Правознавство» учениця 11-А класу Сахно Ірина, а десятикласниця Леміш Оксана отримала диплом ІІІ ступеня  у секції «Історичне краєзнавство»! 

 

Вітаємо дівчат! Бажаємо їм подальших творчих успіхів і не зупинятися на досягнутому!!!

Читати далі...

Переглядів: 399 | Додав: Tatyana | Дата: 20.02.2015 | Коментарі (0)

Український народ – мудрий народ, творець і скульптор душ. Він береже свої традиції, обрядовість, відновлює ремесла. Народна творчість – це колодязь, який ніколи не міліє, а живиться маленькими джерельцями. Ми, українці, володіємо колосальним духовним і моральним потенціалом, який зосереджено в українській традиційній культурі. Наш громадянський обов’язок – задіяти цей потенціал у державотворенні, у формуванні національної самосвідомості громадян нової України. Саме з цією метою 16 лютого у нашій школі пройшов День інформації «Погляньмо на світ очима майстра». Шкільний бібліотекар Людмила Пономарьова запросила до слова  Сергія Святного, різьбяра, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва. Це - ніжинський майстер з різьблення по дереву, який творить у жанрі народної іграшки, народних музичних інструментів, і представив свій доробок, а це: скриньки, деркачі, птахи, коні,  козацькі шаблі, мороки, дитячі велосипеди, ложки, кухлі та ін.

                                   

Переглядів: 343 | Додав: Tatyana | Дата: 19.02.2015 | Коментарі (0)

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до Дня Святого Валентина з учнями нашої школи. Свято проводили старшокласники. Дітям та вчителям розповіли про історію виникнення свята, як його святкують в інших країнах. Для старшокласників проводився конкурс "Валентин і Валентитна", в якому брали участь пари. Кожна пара повинна була зацікавити жюрі та показати всі свої вміння. Також проводилися конкурси для вболівальників, які активно приймали участь, щоб допомогти своїй парі отримати найбільше балів. свято пройшло цікаво і весело!

  

Переглядів: 370 | Додав: Tatyana | Дата: 16.02.2015 | Коментарі (0)

 

У листопаді учні довідалися про благодійну акцію «Діти янголи миру!». Було знято невеличке відео, в якому третьокласники закликали всіх до миру, а також виступили із словами підтримки, вдячності захисникам України та розповіли про свою зустріч з батальйоном «Айдар». 

Переглядів: 313 | Додав: Tatyana | Дата: 15.02.2015 | Коментарі (0)

З 02.02 по 06.02.2015 року в нашій школі проводився тиждень предметів математичного циклу. Він об'єднав усіх небайдужих дітей, які мають здібності до вивчення математики, фізики та інформатики. у рамках тижня вчителями були проведені різноманітні позакласні заходи. Так Свістова Н.С. провела гру "Добрий день, фізико!", для учнів 7-х класів Іванова О.В. провела усний журнал "Цікаві факти з життя видатних фізиків", Городок В.М. разом з учнями 9-х класів провела гру-вікторину "Математичне кафе "Королівський смак",  Сікорська Н.М. провела математичний брейн-ринг для учнів 8-х класів, Левченко С.А. серед учнів 6-А та 6-В класів провела математичну гру "Найсильніша ланка" , вчитель інформатики Чабал Т.М. організувала виступ агідбригади "Ми за безпечний Інтернет!" та ін.

  

Всі отримали велике задоволення від таких заходів. Діти від нових відкриттів, випробувань, а вчителі від можливості максимально творчо розкрити свою діяльність.

Читати далі....

Переглядів: 474 | Додав: Tatyana | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

Відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської   молоді «Моя Батьківщина – Україна» у період з 27  по 30 січня 2015 року було проведено ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». 

У рамках експедиції були проведені І та ІІ тури конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт. Для участі у ІІІ (Всеукраїнському)  турі  конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт експедиції «Моя Батьківщина – Україна» подана 131 краєзнавчо-дослідницька робота. Серед них дослідницька робота «Листи з минулого» учениці 10-Б класу Скрипки Анни зайняла І місце і стала переможцем Всеукраїнського конкурсу у номінації «Духовна спадщина мого народу».

Вітаємо Анну! Так тримати!!!

 

Переглядів: 312 | Додав: Tatyana | Дата: 07.02.2015 | Коментарі (0)

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

 Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтивики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали: до 250 юнаків, одна рота (до 30 людей) студентів і 10 старшин. Бойовий наказ наша молодь виконала.

Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. „Понад все вони любили свій коханий край”, — писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства.

 Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава.

Читати далі......

Переглядів: 357 | Додав: Tatyana | Дата: 30.01.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 117 118 119 120 121 122 »
Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Наше відео
Презентація школи в проекті "Відкритий світ!"

Відео "Ми переможемо байдужість!"


"Діти - янголи миру!"

Наші друзі
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяЗробити безкоштовний сайт з uCoz